Menu

samochód do wynajęcia Kraków lotnisko

13 sierpnia 2019 - inne
samochód do wynajęcia Kraków lotnisko

Wyjeżdżasz na wczasy lub w podróż firmową do innego miasta czy też kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, wożąc rodzinę bądź wspólników do okolicznych miast?

samochody do wynajęcia Kraków Balice

Kiedyś jedynym dobrym rozwiązaniem byłyby taryfy lub własny przewóz – dzisiaj o dużo lepszą oraz tańszą opcją są wypożyczalnie aut, które szturmem zdobyły serca amerykanów i pomału przekonują do siebie także europejczyków, w tym też naszych rodaków.
Coraz to więcej propozycji polskich wypożyczalni samochodów pokazuje, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie jedynie dla podróży służbowych, ale również do tych osobistych, kiedy potrzebujemy prędkiego oraz nieograniczonego transportu w danym regionie.

samochody do wynajęcia Kraków lotnisko

Wydatki najmu auta
Przejdźmy wobec tego do meritum – jakie są koszty wynajmu auta? To zależy od tego, które auto chcemy wydzierżawić oraz na jak długi okres. Wyjeżdżając na dwutygodniowe wakacje, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Z jakiej przyczyny? Albowiem wynajem tylko na parę dni może być o wiele droższy niż najem na tydzień czy też dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko podróżników, ale również biznesmenów, którzy potrzebują samochodów w trakcie podróży służbowej.
Na cenę ma również wpływ typ samochodu. Bogata w dodatki limuzyna będzie o wiele droższa aniżeli sztampowe rodzinne auto (które także nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, który coraz to częściej jest w standardowym wyposażeniu). Nie zmienia to jednak faktu, że wypożyczalni samochodów jest tak wiele, że musiało to odbić się na cenach – niższych cenach dla Konsumentów.